DİSTİRİBÜTÖRLÜKLER

Schwaz, Avusturya merkezli kurulan, Swarowski Grubunun üyesi olan ve şu anda 12 ülkede ve 5 kıtada, 29 adet üretim yeri, 4600’ den fazla çalışana sahip aile şirketi firma 1919 yılında kurulmuştur. Metal, Yapı, Taş, Seramik, Cam gibi ürünlerin içinde bulunduğu 80000 çeşit parça üretmektedir. Bu ürünler, dünya çapında 36 adet distirübütör firmada 65 ülkede müşterilerimize satışa sunulmuştur. Tyrolit ürünleri nerdeyse herhangi bir sertlikteki herhangi bir materyali Tyrol teknolojisi ile kesebilir ve delebilir. Tyrolit uzmanları dünya çapında alanında uzmanlıkları ile bilinmektedirler ve ortak firmalara inovatif ve yenilikçi çözümlerle destek olmaktadırlar.

www.tyrolit.com

HYCON hidrolik ekipmanlar ve güç üniteleri, profesyonellerin tercihidir.

Yüksek performans ve güvenilirliğe değer veren uzmanlar için, operatör konforu ve kolay servis olanakları sağlar. Şirketin yatırım getirisini garantiye alırken, diğer yandan da geleceğin pazar payları için rakiplerinin önünde kalmak zorunda olan iş adamları içinse ideal bir tercihtir. Bunun yanı sıra, HYCON, TEK güç ünitesi içeren TEK hidrolik sistemdir: HYCON güç ünitesi.

HYCON ürün serisinin arkasında, piyasanın en deneyimli ekipleri bulunmaktadır. HYCON’un kurucuları, kaliteli hidrolik çözümlerin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanması konusunda yarım yüzyılı aşan bir deneyime sahiptir. Kalite ve karlılık, bugün listemizdeki anahtar sözcükler olduğu için, HYCON da bu iş alanında pazar liderleri arasındaki konumunu sürekli olarak güçlendirmeyi sürdürüyor.

www.hidrolikekipmanlar.com